Fotografia plenerowa – A. Bartkowski Poznań

Sesje w plenerze

Chcesz, by sesja plenerowa była wyjątkowa i zaskakiwała praktycznie pod każdym względem? Skontaktuj się ze mną. Działam niesztampowo, a moje zdjęcia są magiczne.

Z pewnością znajdziesz wiele firm, które zajmują się zdjęciami w plenerze. Jednak nie wszystkie zdjęcia mają to „coś”. Moi klienci nie bez powodu określają mnie mianem „łapacza chwil”.

Artystyczna fotografia plenerowa – A. Bartkowski Poznań

Plenerowa fotografia ślubna w Poznaniu nie musi być nudna. Cechuje mnie kreatywność. Jestem elastyczny w działaniu. Jeśli para młoda chce, by zdjęcia były wykonane na szczycie Tatr, nie mam z tym żadnych problemów. Zanim przejdę do realizacji zlecenia, rozmawiam. Chcę uzyskać jak najwięcej informacji, które pozwolą na stworzenie unikalnych i zaczarowanych ujęć. Każde moje zdjęcie jest wyjątkowe i nie ma dwóch takich samych momentów. Specjalizuję się w artystycznej fotografii ślubnej w Poznaniu. Mam nie tylko wyczucie zmysłu, ale także dar do zatrzymania chwil w obiektywie. Robienie zdjęć to w moim przypadku nie tylko zawód, ale przede wszystkim, pasja. Bez fotografii nie wyobrażam sobie życia. Klienci doceniają nie tylko mój kunszt i zaangażowanie, ale też dobry kontakt. Bez problemów można się ze mną dogadać. Osoby, które brały udział w moich sesjach zdjęciowych wspominają, że był to miło spędzony czas i w żaden sposób nie czuli się skrępowani. To właśnie sprawia, że moje fotografie są naturalne, a jednocześnie wyjątkowe.