Kasia & Piotr

Współpraca z Andrzejem przebiegała zawsze w miłej i produktywnej atmosferze. Do tego, czas spędzony na sesji, umilało jego poczucie humoru i świetne podejście do fotografii i uwieczniania chwili. Efekty pracy można podsumować jednym zdaniem: Styl i profesjonalizm obecny w każdej kliszy.

Zdjęcia rodzinne

Andrzeju, bardzo dziękuję za cudowną, rodzinną sesję zdjęciową! Dziękuję za Twój profesjonalizm, kreatywność, terminowość i elastyczność w dostosowaniu się do naszych potrzeb. To były niesamowite chwile, a zdjęcia zostaną wspaniałą pamiątką  Polecam każdemu!

Kasia i Kuba

Naszym marzeniem było zrealizowanie sesji ślubnej gdzieś w Tatrach. Zaproponowaliśmy wykonanie jej Andrzejowi, który ku naszej ogromnej radości, podjął wyzwanie 🙂 Robienie zdjęć mijało w bardzo przyjemnej atmosferze, czuliśmy się bardzo swobodnie. Andrzej miał swoje propozycje, co do nich, ale też był otwarty na wszystkie nasze pomysły. Mimo średniej pogody, zdjęcia wyszły przepięknie i często do nich wracamy 🙂 BARDZO POLECAMY!!! Kasia i Kuba Pawlak

Karolina i Krzysztof

Chcielibyśmy podziękować Tobie Andrzeju za wspaniałe zdjęcia na wysokim poziomie z całej uroczystości ślubnej jak i również z sesji zdjęciowej. Dzień ślubu był dla nas szczególny. Przepełniała nas ogromna radość, którą chcieliśmy się podzielić z rodziną i przyjaciółmi. Dzięki pięknym zdjęciom będziemy mogli często wracać do tych cudownych chwil. W związku z tym zachęcamy i polecamy do korzystania z usług dobrego fotografa Andrzeja Bartkowskiego. Serdecznie pozdrawiamy.

Ola i Bartek

Z fotografem Andrzejem znamy się od lat i wybór go jako naszego ślubnego „łapacza chwil” był dla nas od początku oczywisty. Z zapałem pomagał nam w realizacji naszych pomysłów, nawet tych wymagających podróży na drugi koniec Polski. Już teraz planujemy kolejne rodzinne sesje, które z pomocą Andrzeja pomogą nam cieszyć się z radosnych chwil naszego życia! Piękno ujęć i wyczucie chwili sprawiają, ze z chęcią polecamy wszystkim Andrzeja jako fotografa ślubnego!

Natalia

Współpracuję z Andrzejem będąc na etapie budowania swojego biznesu. Andrzej jest przede wszystkim magikiem z krwi i kości. Potrafi ze wszystkich myśli i szczątków pomysłów jeszcze nieokiełznanych wyciągnąć esencję i wyrazić ją wizualnie. Ma świetne pomysły, ale szanuje też wszelkie inne wizje i niesamowicie potrafi je wszystkie ze sobą zharmonizować i stworzyć efekt idealny 🙂 A poza tym kontakt i współpraca z Andrzejem są tak po prostu niezwykle przyjemne, fajny człowiek 🙂

Ania i Robert

Album z naszego ślubu prezentuje się wyjątkowo i niepowtarzalnie! 🙂 Tak też Andrzej podszedł do naszej pary! Bez problemu mogliśmy wybrać miejsce na sesję, a on od razu miał pomysł jak je wykorzystać, przy czym nie ignorował tez naszej kreatywności. Jednak najważniejsze chyba było to, że czuliśmy się przy nim swobodnie i nawet nie zauważyliśmy, że zrobił tak dużo pięknych zdjęć 🙂

Agnieszka i Maciej

Współpracujemy z Andrzejem zarówno prywatnie (sesja ślubna, ciążowa i niemowlęca oraz fotografowanie chrztu), jak i biznesowo (zdjęcia produktowe – packshoty oraz sesje produktowe z modelami w aranżowanych sceneriach). Już sam zakres tej współpracy wskazuje na to, że jesteśmy z niej bardzo zadowoleni ::) Andrzej ma mnóstwo dobrych pomysłów, jest też otwarty na nasze sugestie i prośby. Bardzo miły kontakt i obsługa również po sesji. Serdecznie polecamy!

Agnieszka Żuchowska http://muuda.pl