Co wyróżnia dobrego fotografa ślubnego?

Szukasz wyjątkowego fotografa, który będzie w stanie „zatrzymać chwile”? Skontaktuj się ze mną. Moje zdjęcia są magiczne i nie sposób przejść obok nich obojętnie.

A. Bartkowski – fotograf ślubny z Poznania

Specjalizuję się w zdjęciach ślubnych. W moim wykonaniu są one niepowtarzalne i baśniowe. Nie mam problemu z tym, by wejść na szczyt Tatr i tam zrealizować zlecenie, czym zaskakuję wielu klientów. Angażuję się w każdą sesję. Nigdy nie realizuję dwóch takich samych ujęć. Zanim przystąpię do pracy, staram się poznać parę młodą i zdobyć informacje, które pomogą mi przygotować wyjątkowe fotografie. Jeśli szukasz dobrego fotografa ślubnego z Poznania, nie czekaj. Umów się na sesję zdjęciową.

Jakie są cechy dobrego fotografa ślubnego?

Przede wszystkim zmysł estetyczny i talent, czego moim skromnym zdaniem, nie można mi odmówić. Dobry fotograf powinien łączyć pracę z pasją. Doświadczenie i kunszt to jednak nie wszystko. Ważny jest także dobry kontakt, zdolności interpersonalne. Chodzi o to, by w trakcie sesji klienci nie czuli się skrępowani. Tylko w taki sposób zdjęcia wyjdą naturalnie i będą zachwycać. Osoby, które ze mną współpracowały podkreślają, że miło spędziły czas. Nie odczuwały też żadnego dystansu, a ja byłem dzięki temu bardziej kreatywny i otwarty na pomysły. Ta niepowtarzalna atmosfera znajduje odzwierciedlenie w gotowych dziełach. Nie bez powodu jestem określany przez zleceniodawców jako „magik z krwi i kości”.

Fotograf ślubny A.Bartkowski Poznań